KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Sesje noworodkowe Poznań - pstrykupstryk.pl

Zachęcam na wykonanie sesji niemowląt i sesji plenerowych w Poznaniu. Jestem zwolenniczką sesji naturalnych, tak więc postaram się namawiać Ciebie do fotografii w plenerze albo w Twoim domu. Przeprowadzam sesje i fotografie dzieci i niemowląt, oraz sesje rodzinne. Selekcjonuje najlepsze zdjęcia z naszej sesji oraz drukujemy je na papierze fotograficznym. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w ciąży oraz noworodków i małych dzieci. Na Twoje prośbę możemy zaaranżować Zdjęcia dzieci Poznań, której detale ustalimy zgodnie z Twoimi potrzebami. Kiedy zechcesz, wykonam także zdjęcie Tobie z maleństwem.
Sesje plenerowe. Najpiękniejszym oświetleniem jest podświetlenie naturalne. Dlatego między innymi tak kocham plenery i zawsze będę do nich nakłaniać. Nie istnieje zła pora roku kalendarzowego na wykonanie sesji zdjęciowej. Zarówno śnieg potrafi być przepiękny jak i łąka pełna polnych kwiatów. Wszystko zależy od Twojego postanowienia. Wyłącznym przeciwwskazaniem są opady deszczu. Zazwyczaj mam prośbę, żeby opiekun przyniósł indywidualne propozycje ubranek a także ja sama jeszcze coś przynoszę. Rodzicom przeważnie wydaje się, że maluszki będą miały robione zdjęcia na dworze, dopiero wtedy, gdy rozpoczną chodzenie. Wykonuję sesje plenerowe więc zachęcam na naszą stronę internetową.
Fotografia noworodkowa. Najlepszy czas na zrobienie fotografii noworodkowi to okres pomiędzy pierwszym a trzecim tygodniem życia. To w tym czasie dziecko swobodnie kuli się w pozycji embrionalnej, Podczas gdy ja zajmuję się rozkładaniem wszystkiego, Poproszę Cię o nakarmienie dziecka. Zawsze mam prośbę o to, żebyś wykonała każdą czynność, aby noworodek przed moim przyjściem nie drzemał co najmniej dwa kwadranse. Sesja fotograficzna odbywa się w czasie 2 do 4 godzin. Zależy to od sytuacji oraz, jak noworodek będzie się zachowywał. Pokój, w którym wykonywane są fotografie dogrzewam farelką – maluszek będzie do zdjęć rozebrany - będzie mu ciepło. Gorąco zapraszamy na fotografia noworodkowa Poznań. W przypadku gdy ja przyjeżdżam do Was, 30 minut zajmie mi rozstawienie wszystkiego. Sprowadzę ze sobą specjalną pufę do pozycjonowania niemowląt, pełno kocyków, na których będziemy kłaść noworodka i przeróżne gadżety w postaci czapek, kocyków, opasek lub śpioszków. Parę rzeczy niezbędnych na sesję zdjęciową to smartfon z możliwością białego szumu, która emituje szumy sprzyjające przysypianiu maluszka i mały mechanizm wyjęty ze pradawnego pluszaka, który naśladuje bicie serca. Zdarza się, że są takie niemowlęta, które czują się najlepiej tylko w ramionach swojej mamy. Wtedy wykonam zdjęcia naturalne, w trakcie jedzenia, przytulania. To też są przepiękne zdjęcia. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo dziecka. Możesz być spokojna, od paru lat jestem mamusią pary dzieciaków i doskonale wiem, jak obchodzić się z maleństwem.

Szczegóły strony https://pstrykupstryk.pl: