KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Makijaż pernamentny oczu - matleena.pl

Salon Piękności Matleena Beauty to centrum, w którym znajdziesz niepowtarzalne autentyczne piękno. Założony 10 lat temu niezmiennie dba o światową jakość swoich usług. Dbający o naszych klientów zespół to wykwalifikowane kosmetyczki, stylistki i wizażystki z różnych zakresów pielęgnacji, które nie tylko mogą pochwalić się światowymi kompetencjami, ale także licznymi poleceniami zadowolonych klientów.
W zakresie proponowanych usług znajduje się profesjonalna i kompleksowa pielęgnacja twarzy, nowoczesne rozwiązania w zakresie kosmetyki kolorowej twarzy oraz stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Wykonujemy zabiegi estetyczne, a prawdziwą perełką odróżniającą nas spośród wielu konkurencyjnych salonów jest najnowocześniejszy sprzęt dzięki któremu mamy możliwość robić innowacyjne zabiegi.
Przyjemna atmosfera, indywidualne podejście oraz dyskrecja sprawiają, że jesteśmy centrum urody, który oprócz oferty zabiegów oferuje także autentyczny relaks. Do wykonania zabiegów używamy tylko wysokiej klasy kosmetyki, które w połączeniu z pozostałymi atutami gwarantują całkowitą satysfakcję. Pozwól sobie na odpoczynek i odkryj swój jedyny w swoim rodzaju czar – jesteś bezcenną perłą, a my sprawimy, że twój blask będzie zachwycał i olśni każdy moment. Zamów wizytę w naszym eleganckim salonie – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

Szczegóły strony www.matleena.pl: