KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Antyperspirant w Sztyfcie - Ałun Potasowy - Sklep, Apteka, Blog, Cena, Opinie

Ałun potasowy jest znanym naturalnym antyperspirantem. Idealnie stanowi środek zastępczy tradycyjnych dezodorantów w sztyfcie. Jego zasada działania polega na nie zapychaniu porów skóry, lecz neutralizacji zapachu potu, oraz bakterii. Nie jest drażniący, jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Pozwala na łatwą wymianę ciepła w skórze. Całkowicie wolny od chemicznych środków syntetycznych, konserwatnów, perfum.

Bardzo przyjazny w użyciu. Aby spożytkować jego właściwości, zanurz go najpierw w wodzie, a w następnej kolejności masuje delikatnie najbardziej potliwe obszary skóry.

W ten właścnie sposób możesz wyeliminować nieprzyjemne zapachy nawet w ciągu dnia. Ałun potasowy w sztyfciejest wystarczający dla jednej osoby na okres około dwóch lat. Jest więc bardzo wydajny i ekonomiczny. Może również zwiększyć jego zalety, ponieważ nie plami odzieży. Mały rozmiar 120g jest idealny do transportu, oraz użytku w podróży.

Dermatolodzy polecają ałun potasowy w sztyfcie w przypadku mikor zacięć skóry chociażby podczas depilacji lub golenia. W kuchni wyeliminuje niperzyjemną woń zapachu ryb, cebuli, czosnku gdy przyjdzie nam je pokroić. W sezonie letnim powzoli osłabić pieczenie wyowłane ukąszeniem owadów. A w czasie upalnego lata, ukoi skórę w przypadku poparzeń słonecznych.

W ofercie sklepu sapindus mogą Państwo kupić oryginalne wydanie Ałunu potasowego.
Nasze produkty są kontrolowane przez Włoski Instytut Dermatologii i Zdrowia zgodnie z art. 10 ustawy 713/86 - Dyrektywa Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w sprawie produkcji i sprzedaży kosmetyków.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga tematycznego poświęconego tym naturalnym antyperspirantom w sztyfcie.
Zaopatrujemy apteki, zielarnie, salony spa.
Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa oraz odbiorców detalicznych.

Pozdrawia zespół sklepu Sapindus

Szczegóły strony https://sapindus.pl/sklep/alun-potasowy-antyperspirant-w-sztyfcie-120-g/: