KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Kolonie i Obozy Młodzieżowe - ViaCamp

Firma ViaCamp to przede wszystkim lata doświadczenia w organizacji kolonii oraz obozów dla dzieci jak i młodzieży. Profesjonalna kadra stawia sobie za cel jedno - bezpieczne i niezapomniane wakacje każdego uczestnika, który bierze udział w obozie. Pomaga przy tym jedyny w swoim rodzaju, nie spotykany nigdzie indziej atrakcyjny program zajęć. Każdy dzień, każda minuta, każda sekunda jest zaplanowana z dokładną starannością, aby uczestnik nie wpadł w rutynę. Instruktorzy, jak i wychowawcy to osoby, które mają bogatą przeszłość w pracy z dziećmi - nie każdy kto ma zdany kurs wychowawcy może pracować w naszej kadrze - wymagamy więcej.
Rok w rok powracający do nas uczestnicy oznaczają jedno - każdy chce przeżyć z nami wakacje ponownie! I nic w tym dziwnego, aby wypróbować każdą z naszych atrakcji, potrzeba kilku lat. Wszystkie nasze obozy pomimo niepowtarzalnych atrakcji są również w atrakcyjnych cenach. Rabaty oraz zniżki dla stałych klientów nie są nam obce.
Dowodem naszego działania są ogólnodostępne opinie w internecie - na naszej stronie internetowej, jak również na facebook'u. W pierwszej kolejności wiarygodność danego organizatora objawia się w tym, czy nie ma nic do ukrycia - również frustrację jego klientów - to bardzo ważne!
Dlatego pakuj walizki i nie czekaj! Liczba miejsc jak co roku jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że przed wakacjami nie będzie już czego u nas szukać.

Szczegóły strony https://viacamp.pl: