KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Siłownia Plac Zawiszy Warszawa - eclipticogym.pl

Siłownia Plac Zawiszy Warszawa EclipticoGym. Miła, kameralna atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że poczujesz się swobodnie, pełen energii do życia, zrelaksujesz umysł i ciało. Wiemy, jak bardzo cenny jest Twój czas, dlatego proponujemy bardzo dogodne godziny funkcjonowania naszego obiektu: w tygodniu od 6:00 do 22:00, a w weekendy od 10:00 do 19:00.

Trening Personalny
Ten rodzaj ćwiczeń ma chyba najwięcej zalet ze wszystkich rodzajów treningów. Jego wszechstronność i pozytywny wpływ daje się odczuć niemal w każdej dziedzinie życia. Począwszy od możliwości zbudowania więcej masy mięśniowej a skończywszy na polepszeniu układu krążenia. ak to już było podkreślane, trening siłowy bazuje na ćwiczeniach wielostawowych z wolnymi ciężarami. Dlatego też zbędne kombinowanie podczas siłowych ćwiczeń, co bardzo często czynią trenerzy personalni w celu przełamania rutyny, będzie przynosić odmienny skutek. Warto jest w czasie tego rodzaju trenowania wykorzystywać podstawowe wzorce ruchowe ponieważ będzie to korzystne w kontekście profilaktyki urazów oraz przełoży się na lepszy wynik i bezpieczeństwo.

Trening siłowy
Trenowanie siłowe charakteryzuje się tym, że na jednostce treningowej ważniejsza dla nas jest ilość kilogramów na sztandze a nie stricte objętość w skali tygodnia. Podczas treningu siłowego pracujemy głównie na wolnych ciężarach i ćwiczeniach wielostawowych, bardzo rzadko w planach treningowych tego rodzaju są uwzględniane izolowane ćwiczenia akcesoryjne ponieważ nie wpływają one w tak dużym stopniu na adaptacje siłową.

Szczegóły strony https://eclipticogym.pl: