KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Zmień swój styl życia z modą marki Sistu!

Marka Sistu gości na polskim rynku kilka lat, ale wierzymy, że nasze zaangażowanie przerodzi się w dłuższą historię, a Sistu stanie się marką rozpoznawalną na terenie całej Polski. Projekty ubrań dla kobiet są tworzone przez dwie siostry, Anię i Agnieszkę, a zamysł bierze swój początek od ogromnego pragnienia posiadania ubrań z wysokogatunkowych tkanin. Braki tego typu sklepów z „eko” odzieżą na polskim rynku, popchnęło Nas do myśli, że to może się udać! Z czasem pomysł przerodził się w realizację i spełnienie marzeń o „siostrzanym” przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie kobiet dzięki wyrobom najwyższej jakości. Nasze zaangażowanie w poszukiwanie wysokich właściwości tkanin doprowadziło nas do polskich, lokalnych producentów, mających siedziby w Mysłakowicach i Woli Zaradzyńskiej. Gwarantujemy zatem, że nasze ubrania tworzymy od początku do końca lokalnie w Polsce. Chęć ciągłego rozwoju z wykorzystaniem naszych pomysłów, z jednoczesną troską o środowisko naturalne, przenikają każdy etap naszych działań: od wyboru tkanin i ich barwienie, poprzez proces szycia, aż po pakowanie Waszych zamówień. Nasze opakowania są papierowe, pochodzą z recyklingu, a ponadto każda nasza klientka ma opcję wyboru pudełek wtórnych, które pochodzą ze zwrotu zamówień lub innych kartonów, które zawsze zachowujemy do ponownego wykorzystania. Wystarczy podczas składania zamówienia, pod opcjami dostawy, zaznaczyć odpowiednie pole.
Obecnie Sistu to jedna z wciąż nielicznych, ekologicznych polskich marek oferujących ponadczasowe ubrania dla kobiet w rozmiarach oversize, a także akcesoria do włosów. Nie ustajemy w dążeniu do zminimalizowania ilości toksycznych substancji w środowisku, a zatem pozyskiwania tylko i wyłącznie naturalnych źródeł zabezpieczania tkanin. Skupujemy tylko materiały, które chronione są wyłącznie naturalnymi środkami ochrony roślin, takimi jak tradycyjny czosnek, chili, czy też wyciąg z drzewa Neem i nawozów naturalnych. Pakowanie bez plastiku ma na celu zmniejszać ilość odpadów, obniżać zużycie energii oraz zwiększać wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.
Naszą najnowszą propozycją jest kolekcja obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, takie jak kardigany 2 w 1, które możecie wykorzystywać również w charakterze sukienki, ale także wygodne i zarazem eleganckie koszule z bufiastymi rękawami, popularne sukienki oversize i projekty sukienek inspirowane tradycyjnymi, japońskimi kimonami. W ofercie posiadamy również akcesoria do włosów: gumki, opaski, turbany. Nasze produkty wyróżniają się najlepszą jakością, niebanalnym wzornictwem, perfekcyjnym wykończeniem. Celem naszej działalności jest nie tylko chęć zmiany stylu życia i przejście na „eko” styl, ale też tworzenie świadomości o tym, jakie są skutki noszenia i kupowania syntetycznych ubrań z popularnych sieciówek. Cechuje nas troska o środowisko oraz gotowość do wspierania tych kobiet, które chcą zmienić swoje nawyki.

Szczegóły strony https://sistu.pl: