KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Wetkarma - karma dla zwierząt

Wetkarma – to specjalistyczny sklep internetowy z dwoma punktami stacjonarnymi, znajdziesz u nas niezdbędne akcesoria i karmy dla Twojego Zwierzaka. Jeżeli nie znajdziesz porządanego towaru napisz do nas a postaramy się, aby zwiększyć nasz asortyment. Działamy na rynku od 2007 roku. Nasza ekipa to wyjątkowi ludzie, których łączy wrażliwość i miłość do zwierząt, mamy ekspertów od psów, kotków, ptaków i rybek. Chętnie doradzimy, podzielimy się wiedzą oraz własnym doświadczeniem. Zależy nam abyś Ty był zadowolony z zakupu a Twój Zwierzak był szczęśliwy!
Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, oferujący towary pochodzące tylko i wyłącznie od wytwórców i oficjalnych przedstawicieli. U nas znajdziesz produkty za małe pieniądze. Dla stałych Klientów utworzyliśmy program lojalnościowy gdzie można wygrać super nagrody.
W naszej ofercie znajdziesz: Wiejska Zagroda. Prosty oraz dobrze dostosowany skład karmy pozwala zaspokoić potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół. Purina – pełnoporcjowa karma dla psów i kotów, utworzona z wybranych preparatów oraz naturalnych prebiotyków. Pożywienie jest dostosowane do potrzeb Twojego psa lub kota, dla każdego rozmiaru czy wieku. Znajdziesz też: Preparaty przeciw pasożytom. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i suplementy na idealną skórę oraz sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i przyrządy do pielęgnacji – szampony, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: