KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Projekt obmyślony przez miłośników automatyki - iautomatyka.pl

Projekt obmyślony przez miłośników automatyki, którzy planują integrować ludzi z automatyką iAutomatyka to koncept utworzony przez miłośników automatyki, którzy zamierzają oswoić ludzi z tą dziedziną. Są to kompetentni specjaliści od automatyki, mający nie tylko stosowną orientację, lecz w dodatku umiejący w czytelny sposób ją przekazać. Marka działająca z zaangażowaniem w branży przemysłowej skupia się na budowaniu społeczności ekspertów, którzy zainteresowani będą automatyką i robotyką. W dodatku wokół projektu koncentrują się firmy produkujące maszyny.
Efekty podzielenia się wiadomościami między osobami uczestniczącymi w projekcie to: szkolenia internetowe, podręczniki, analizy oraz testowanie różnych urządzeń. Ponadto, przeprowadzane są wywiady ze specjalistami bądź organizowane są różnego rodzaju akcje. iAutomatyka zajmuje się też udostępnianiem newsletterów mających niemałe zasięgi. Kiedy w branży mają odbywać się znaczące wydarzenia albo webinary, to na witrynie firmy będą one reklamowane. W rezultacie, osoby zaangażowane w projekt są poinformowane regularnie. Jedną z ważniejszych osi działalności firmy jest robienie analiz rynku oraz społecznościowych. Twórcy serwisu to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz takie, które wiedzą, jak prosperować w sieci, by skoncentrować uwagę dużej liczby osób. Z tego względu, mimo że koncept nie jest realizowany od dawna, już aktualnie ma sporo odbiorców i jego popularność wzrasta.
Wiodące cele projektu iAutomatyka to: zintegrowanie specjalistów automatyki, opcja podzielenia się wiedzą wśród ekspertów, szansa dla firm związana z publikacją tekstów i sprawozdania z poprowadzonej działalności, podnoszenie kompetencji pośród polskich inżynierów, reklamowanie twórców urządzeń, udostępnienie platformy do publikowania ogłoszeń i propozycji zatrudnienia.

Szczegóły strony https://iautomatyka.pl: