KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Producent turbin wodnych - Hydro Energy

Turbina wodna to prosty, ekologiczny system wytwarzania energii elektrycznej. W dobie coraz wiekszego zapotrzebowania na energię elektryczną przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne hydro energetyka rozwija się coraz szybciej.
Powstaje coraz więcej małych elektrowni wodnych, a co za tym idzie rośnie zapotrzebowanie na dobrze konstruowane turbiny wodne.
Firma Hydro Energy s. c z Jeleniej Góry to doceniany konstruktor, projektant i producent turbin wodnych. W Hydro Energy powstają turbiny Kaplana, turbiny Peltona i turbiny Francisa, a także czyszczarki krat i systemy automatyki wykorzystwane w MEW czyli Małych Elektrowniach Wodnych.
Wraz z konstrukcją turbin wodnych firma Hydro Energy stworzyła własny system kontroli pracy turbin, który pozwala na zdalną kontrolę pracy turbin oraz zarządzanie ich pracą.
System HydroEnergy pozwala na wykonywanie większości czynności w MEW zdalnie, w tym załączanie i wyłączanie turbin, kontrola ich pracy i ustawianie różnicy poziomu wody oraz kontrolę temperatury łożysk turbiny.
Firma jest Hydro Energy s. c współpracuje z MEW z Polski, Niemiec, Czech i Argentyny.
Zainteresowanych tematyką turbin wodnych zapraszamy na stronę hydroenergy. pro

Szczegóły strony https://hydroenergy.pro: