KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Bandownica.net

Od 1990 roku firma Tezaurus jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn wiążących ładunki — jednym z głównych produktów dostępnych w sprzedaży są bandownice o różnorodnej technologii i parametrach działania, łatwym i odpowiednim dla danego modelu sterowaniu i optymalnej wydajności. W ofercie mamy rozpoznawalne marki bandownic - Cyklop, Itatools, Messersi.
Niezaprzeczalna dokładność pracy, a także bezusterkowość i należycie sprofilowane funkcje to plusy proponowanych bandownic. Dla różnorodnych przedsiębiorstw dostępne są określone warianty urządzeń wiążących współpracujących z taśmami z tworzyw (polipropylenowymi, poliestrowymi) oraz taśmami stalowymi.

Bandownice ręczne z propozycji dystrybutora rekomendowane są dla produkcji wiążących towary o dużej wadze, ponadwymiarowe i trudnych do zabezpieczenia innego typu systemami. Oprócz tego bandownice ręczne są niezastąpione tam, gdzie nie ma sposobności zastosowania spinarki zasilanej akumulatorowo czy pneumatycznie. Te pierwsze charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, mocnymi podzespołami i baterią ładowaną w 30 minut. Dzięki dobrze opracowanej technologii działania są to spinarki o uniwersalnym charakterze, które mogą pełnić funkcję mobilnych. Natomiast modele pneumatyczne mają możliwość działania na stanowisku z dostępem do sprężonego powietrza. Pozwalają one na nieustanną pracę i zapewniają wysoka wydajność na wielu obszarach, zabezpieczając ładunki o różnych wymaganiach sił naprężenia taśmy.

Niezależnie od tego, czy szukasz poręcznego urządzenia, czy bezpiecznego materiału eksploatacyjnego, u nas dostaniesz wymagane wyposażenie tj. bandownica automatyczna, ręczna, akumulatorowa, pneumatyczne. Ofertę urządzeń uzupełniają wysokogatunkowe materiały eksploatacyjne tj. taśma do bandownicy stalowa lub PET w każdym zakresie pochodzące od najlepszych producentów.
Poznaj nas — zajrzyj na naszą stronę albo napisz.

Szczegóły strony https://bandownica.net: