KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Kancelaria Adwokacka - Rozwody, Alimenty, Podział majątku, Spadki

Chcesz założyć spółkę prawa handlowego, a może potrzebujesz sporządzenia pism procesowych, w tym m. in. : pozwów, wniosków w postępowaniu nieprocesowym, wniosków o zawezwanie do próby ugodowej, odpowiedzi na pozew, sprzeciwu od nakazu zapłaty, sprzeciwu od wyroku zaocznego, środka odwoławczego (apelacji, zażaleń, skarg), wniosku o zabezpieczenie, wniosku o wszczęcie postępowania egzekucyjnego.
Potrzebujesz porady prawnej czy reprezentowania w sporach przed sądami i urzędami. Komornik zajął twoje konto, a może chce zlicytować twoje mieszkanie. Kancelaria ma spore sukcesy w rozwiązywaniu sporów egzekucyjnych. Wiele egzekucji dzięki zespołowej pracy naszej Kancelarii zostało wstrzymanych lub odwołanych ku zadowoleniu naszych klientów.
Kancelaria reprezentuje klientów w każdej sprawie i ma znaczące sukcesy zwłaszcza w prowadzeniu spraw rozwodowych, o podział majątku czy spadkowych. Bazując na swojej najlepszej wiedzy i doświadczeniu, Kancelaria świadczy obsługę prawną i służy pomocą w reprezentowaniu klientów w negocjacjach, ugodach sądowych i pozasądowych. Zdecydowanym klientom Kancelaria oferuje także kompleksową obsługę prawną w zakresie obrotu nieruchomościami i dochodzeniu odszkodowań.

Szczegóły strony adwokatzkatowic.com.pl: