KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Mienie Zabużańskie wycena

Jeśli potrzebujesz porady prawnej w zakresie rekompensaty za mienie zabużańskie, to zapraszamy do naszą stronę mienie-zabuzanskie. pl. Sprawy związane z rekompensatą za mienie zabużańskie leżą w szczególnym kręgu zainteresowań naszej kancelarii.
Prowadzenie spraw mienia zabużańskiego, jak i przyznania prawa do rekompensaty za utracone mienie, przysługuje Wojewodzie. Decyzje potwierdzającą prawo do rekompensaty wydawane są na podstawie zgromadzonych dokumentów uznanych jako dowody w sprawie.
Jeśli Państwa wniosek spełnia wszelkie wymogi ustawy i zostanie pozytywnie rozpatrzony przez Wojewodę, w dalszym etapie wymagane jest sporządzenie i dostarczenie do Wojewody operatu szacunkowego Państwa pozostawionej nieruchomości. Operat szacunkowy może sporządzić tylko rzeczoznawca majątkowy i najlepiej aby to był rzeczoznawca mający doświadczenie w tego typu wycenach, gdyż operaty te są wielokrotnie poddawane weryfikacji. Sporządzany przez rzeczoznawcę majątkowego dokument powinien zawierać wszystkie niezbędne informacje dotyczące przedmiotowej nieruchomości i mający odzwierciedlenie w określonej wartości.

Szczegóły strony mienie-zabuzanskie.pl: