KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Motor-sklep.pl - sklep z kuframi i akcesoriami motocyklowymi

Jeśli tu trafiłeś zapewne szukasz kufra centralnego lub innych akcesoriów do swojego motocykla. Musisz wiedzieć, że trafiłeś idealnie! motor-sklep. pl to sklep internetowy, który w stu procentach jest oddany jednośladom. Na naszej stronie znajdziesz takie akcesoria motocyklowe jak bagaż motocyklowy, osłony silnika czy materiały eksploatacyjne do Twojego sprzętu.
Skupiamy się na tym, aby doradzić klientowi możliwie jak najlepszy towar, dopasowany do modelu motocykla oraz upodobań samego kierowcy. Jesteśmy motocyklistami i każdego roku aktywnie uczestniczymy w sezonie. Udzielamy się na szosie oraz w terenie - zadzwoń do nas a otrzymasz wartościowe i merytoryczne porady! W naszej ofercie mamy markę Givi, producent specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy akcesoriów do turystyki motocyklowej. Kufry wykonane z tworzywa i aluminium, bardzo mocne stelaże boczne oraz centralne, wszystko oparte o lata doświadczeń Włochów. Systemowe rozwiązania Monokey i Monolock z których korzystamy na co dzień i nawet o tym nie wiemy to również ich zasługa. w 2013 roku stworzyli niezawodny patent na montaż bocznych kufrów aluminiowych Outback, obecnie jest to jeden z bardziej wytrzymałych stelaży na rynku. Sprawdź nasze osłony motocykli, mamy jeden z największych wyborów gmoli oraz osłon pod silnik w internecie. Płyty pod motocykl którymi handlujemy są wykonane zazwyczaj z aluminium. Gmole górne i dolne, czyli osłona owiewek i silnika znajdziesz u nas ze stali nierdzewnej oraz standardowej pomalowanej proszkowo na czarno. Zwolennicy motocykli sportowo-turystycznych zwrócą również uwagę na wyższe szyby turystyczne i owiewki. Tutaj również producent Givi ma do zaoferowania innowacyjne rozwiązanie w postaci podwójnej regulowanej szyby turystycznej Airflow.
Towar po zamówieniu wysyłamy niezwłocznie kurierem DHL. Zazwyczaj na przygotowanie paczki z Twoimi rzeczami potrzebujemy jeden do dwóch dni roboczych. Wszystkie produkty są spakowane z możliwie największą starannością tak aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Każda oferta na naszej stronie jest objęta gwarancją 24 miesiące.
Jeśli znajdziesz w innym sklepie z akcesoriami motocyklowymi lepszą cenę za kufer lub inne przedmioty które aktualnie potrzebujesz, skontaktuj się z nami a przygotujemy jeszcze lepszą ofertę!
Zapraszamy do zakupów motor-sklep. pl

Szczegóły strony https://motor-sklep.pl: