KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Sculptra - zabieg w Katowicach i nie tylko.

Sculptra to naturalna synteza kolagenu, sposób na zwiększenie objętości tkanek. Kwas polimlekowy – główny składnik preparatu znany jest w medycynie od dziesięcioleci. W Medycynie Estetycznej Sculptra ma za zadanie aktywizować miejscowo skórę, tkankę podskórną. Celem tego jest uzyskanie efektu naprężenia skóry, wypełnienia tanki podskórnej, wymodelowania danej okolicy ciała – głównie okolicy policzków. Z sukcesami stosowany u kobiet, jest sam preparat także dedykowany jest dla mężczyzn. Wielu mężczyzn kwalifikuje się na modelowanie twarzy tak jak kobiety.
Kwalifikacja zabiegowa jest zazwyczaj bezproblemowa i totalnie w skrajnych sytuacjach wymaga dodatkowych badań. Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem anestetycznym. Preparat podaje się na zasadzie iniekcji. Po zabiegu należy masować okolice podania preparatu, tak aby nie powstały grudki. Zalecamy przez pierwsze trzy tygodnie masaż dwa razy dziennie przez 5-10 minut, przy czym w pierwszym tygodniu bezwzględnie musi być dwa razy po dziesięć minut.
Realne efekty pozabiegowe pojawiają się dopiero kilka tygodni po zabiegu. Najwcześniej efekty s a widoczne po 4-6 tygodniach od podania Sculptra. Początkowo to co widzimy jest obrzękiem pozabiegowym. Aby osiągnąć finalny efekt należy po konsultacjach lekarskich wykonać dodatkowe zabiegi w odstępach kilkutygodniowych, najczęściej potrzebny jest drugi oraz trzeci zabieg. Ważną kwestią jest fakt, że efekty ujędrnienia, wypełnienia utrzymują się więcej niż 20-24 miesiące i wynika to ze sposobu działania kwasu mlekowego.

Szczegóły strony https://estei.pl/sculptra.html: