KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

KCOTR - Wczasy rehabilitacyjne

KCOTR to Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych z siedzibą w Katowicach. Nazwa firmy jasno precyzuje to, czym się zajmujemy. Jesteśmy organizatorem turnusów rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych na terenie Polski.
Wczasy rehabilitacyjne przygotowujemy we współpracy z ponad 100 sprawdzonych sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych. W efekcie daje to bogatą ofertę turnusów rehabilitacyjnych w górach, nad morzem oraz w wielu innych pięknych zakątkach naszej ojczyzny. Cudze chwalicie, swego nie znacie - nie trzeba wyjeżdżać za granicę, by zachwycić się pięknem krajobrazu i urokiem uzdrowiska.

Pięknych miejsc, do których można wybrać się na rehabilitację, jest zbyt wiele, by je tutaj choćby wymienić. Wszystkie osoby pragnące się wybrać na turnus lub też sprezentować wypoczynek bliskiej osobie zachęcamy do przejrzenia aktualnego katalogu. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje o każdym ośrodku i jego ofercie.

Na zakończenie dodamy jeszcze, że wszystkie turnusy w naszej ofercie kwalifikują się do ubiegania się o częściowe dofinansowanie z PFRON.

Szczegóły strony kcotr.pl: