KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Fizjoterpia i rehabilitacja Bydgoszcz Fizjomedic Biernacki

Fizjoterpia i rehabilitacja w Bydgoszczy to nasza specjalność. Fizjomedic został założony w 2009 roku przez Marka i Macieja Biernackiego. Specjalizujemy się w rehabilitacji, terapii manualnej i masażu. Nasza lokalizacja to osiedle Osowa Góra w Bydgoszczy.
Fizjomedic to Gabinet Rehabilitacji Medycznej i Terapii Manualnej w Bydgoszczy oferujący szeroką gamę zabiegów fizjoterapeutycznych. Prowadzimy kompleksową rehabilitację zespołów bólowych kręgosłupa, stawów oraz schorzeń o podłożu ortopedycznym i neurologicznym.

W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowsze i najskuteczniejsze metody terapeutyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także zindywidualizowanym podejściem do każdego pacjenta zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Nasz gabinet znajduje się w Bydgoszczy na osiedlu Osowa Góra.

Gabinet terapii manualnej i rehabilitacji „Fizjomedic Biernacki” założony został w 2009 roku w Bydgoszczy z inicjatywy dwóch braci fizjoterapeutów – Macieja i Marka Biernackich, absolwentów Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne oparte na wieloletnim doświadczeniu i najskuteczniejszych metodach terapeutycznych. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i stawów. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi z zakresu terapii manualnej, rehabilitacji medycznej oraz szerokiej oferty masaży leczniczych i zabiegów z zakresu medycyny fizykalnej. Naszym priorytetem w codziennej pracy z pacjentami jest skuteczność w przywracaniu zdrowia poprzez indywidualne podejście do każdej osoby, a także wysoka dyspozycyjność.

Każdy pacjent stanowi dla nas osobną historię wymagającą indywidualnego podejścia i metod terapii.

Szczegóły strony www.fizjomedic.pl: