KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Vasco Images - Fotograf ślubny

Hej, cześć i czołem. Jestem Michał, fotograf ślubny z Warszawy. Uwielbiam fotografować, szczególnie na ślubach. Fotografia Ślubna to moja wielka pasja. Wszystko zaczęło się w liceum, kiedy dostałem pierwszy aparat fotograficzny. Później pojawiły się studia fotograficzne Warszawskiej Szkole Fotografii. Po trzech latach uzyskałem dyplom. Brałem udział w wystawach fotograficznych i zdobywałem nagrody fotografii artystycznej. Po jakimś czasie moi znajomi zaczęli pytać mnie, czy nie sfotografuję ich ślubu. Jeden, drugi, trzeci ślub I w fotografię ślubną wkręciłem się na całego. Kilka lat temu zacząłem zajmować się fotografią ślubną zawodowo. Kocham swoją pracę. Kocham fotografować śluby. Uwielbiam współpracować z przyszłymi parami młodymi i prowadzić swój mały biznes. Ciągle rozwijam swój warsztat fotografa ślubnego. Współpracuje z licznymi firmami w branży ślubnej. Równie chętnie tworzę reportaże ślubne, jak i sesje zdjęciowe: sesje ślubne i narzeczeńskie.
Jestem fotografem ślubnym z Warszawy, ale uwielbiam podróżować. Jeśli planujecie ślub na końcu świata, z chęcią przyjadę, aby go sfotografować. Fotografuję wszędzie tam, gdzie jest miłość do sfotografowania. Moimi ulubionymi ślubami są śluby w stylu rustykalnym, czyli stylu wiejskim. Stodoły w gospodarstwach przystosowane do organizacji wesela mają swój niezwykły klimat. W tych miejscach organizowane są śluby stylu slow wedding. Na takich ślubach najlepiej się czuję. Cieszę się, że śluby rustykalne stają się coraz popularniejsze. Również cieszy mnie to jako fotografa ślubnego z Warszawy, że w województwie mazowieckim jest tak dużo miejsc, gdzie można zorganizować ślub w klimacie rustykalnym. Fotografuję przez cały dzień. Swoją pracę zaczynam od przygotowań: makijaż panny młodej, detale, szykowanie się pana młodego, wkładanie sukienki przez pannę młodą, first look, czyli pierwsze spotkanie pary młodej i tradycyjne błogosławieństwo.
Dalej jest już ślub. Szczególnie upodobałem sobie śluby w plenerze. Ich malowniczości nie zachwyca. Przecież każdy fotograf ślubny marzy, aby fotografować piękne śluby. Czasami bywa tak, że uroczystość jest tak piękna tak wzruszająca, że serce mocniej mi bije. To pokazuje, jak zaangażowanym jestem fotografem ślubnym. Wesele to już jest czas na szaleństwa. Uwielbiam fotografować dynamiczny tańce na parkiecie. Ludzie zapominają obecności fotografa ślubnego. Wyrwani od codzienności dają z siebie wszystko podczas tańców. A ja to wykorzystuje i uwiecznione na zdjęciach. Uchodzą za jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Warszawie. Mam nadzieję, że ten zawód będę wykonywało jeszcze przez wiele lat. Nie wyobrażam sobie, żeby być kimś innym niż fotograf ślubny.

Szczegóły strony https://vascoimages.pl: