KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

ZakochanaPolska.pl

Wielu młodych ludzi bardzo entuzjastycznie podchodzi do możliwości szukania drugiej połówki za pomocą internetu. Niestety wiele starszych osób ma bardzo słuszne obiekcje co do takiej formy poznawania innych ludzi. Może to wynikać z przywiązania do starych schematów, ale z natury są oni znacznie ostrożniejsi i nie chcą marnować niepotrzebnie czasu na związki, które zupełnie nie mają sensu.
Kto nie powinien korzystać z portalu randkowego?
Spójrzmy prawdzie w oczy, wbrew zapewnieniom właścicieli tego typu platform, nie każdy może bez problemu znaleźć na nich to, czego szuka. Może się bowiem okazać, że z danego serwisu korzysta dokładnie odwrotny typ kobiet czy mężczyzn, niż ten, którego poszukujemy. Konkretne portale randkowe przyciągają osoby o konkretnych upodobaniach i szukających konkretnych osób.
Portale randkowe to spora szansa
Zwłaszcza w czasie, kiedy wszyscy nosimy maseczki i nie mamy możliwości poznać nikogo nowego w pracy czy w barze. Od rozpoczęcia narodowej kwarantanny aktywność na tego typu serwisach znacznie wzrosła, co oznacza, że znalazło się na nich sporo nowych użytkowników. A to daje nam większą możliwość na poznanie kogoś ogarniętego. Do tego otwiera się dla nas dostęp do osób, z którymi nigdy na żywo nie nawiązalibyśmy kontaktów, na przykład z drugiego końca Polski albo bliżej, z sąsiedniego województwa. I nie ma co narzekać na odległość, nigdy nie wiemy, gdzie los rzucił nam idealną drugą połówkę, która zawsze będzie dla nas wsparciem.
Kto może skorzystać na portalu randkowym?
Wbrew pozorom odpowiedź to nie „każdy”, chociaż faktycznie każdy może coś wyciągnąć z rozmawiania z innymi na portalu. Jednak większość z nas jest tam w konkretnym celu, szukamy miłości. Więc tylko osoby, które są pozytywnie nastawione na nowe znajomości i faktycznie szukają miłości, mogą osiągnąć swój cel na portalu randkowym. Nastawienie jest bardzo ważne, bo jeśli będziemy zbyt negatywnie patrzeć na całą ideę poznania kogoś przez internet, to nie tylko nam się to nie uda, ale przez przypadek możemy ranić innych użytkowników danej strony randkowej. Nie powinniśmy niepotrzebnie marnować czasu na coś, w co w ogóle nie wierzymy.

Szczegóły strony https://www.zakochanapolska.pl: