KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Tissie - Kierujemy na właściwą stronę

Tissie. pl ma być przestrzenią online, w której poznasz najlepsze sklepy internetowe i stojące za nimi historie. Przedstawiamy naszym użytkownikom sprzedawców i produkty, które kochają. Dajemy im możliwość wyrażenia swojej opinii i oceny na temat Twojego sklepu. Będą komentować i porównywać produkty dostępne w Waszych sklepach.
Tworzymy serwis online mający na celu promocję Twojego sklepu online w ramach interaktywnej galerii. Tutaj każdy znajdzie twoje produkty a my wskażemy mu drogę, jak do Ciebie trafić. Staramy się promować Twój sklep na ciągle rozwijającym się rynku e-commerce. Użytkownikom dajemy możliwość wyrażania opinii na jego temat i oceny produktów, które sprzedajesz.
Prezentujemy, promujemy i zachęcamy do wizyty w Twoim sklepie. Teraz każdy użytkownik może kupować bezpośrednio u Ciebie!
Serwis Tissie powstał w otwartym Internecie. Wierzymy w możliwość i swobodę wyboru, które oferuje on nam wszystkim. Dzięki naszemu holistycznemu pakietowi rozwiązań reklamowych, sprzedawcy, ich marki i sklepy każdej wielkości mogą uzyskać dostęp do nieograniczonej przestrzeni, która jest im potrzebna, aby jak najlepiej służyć swoim klientom.

TISSIE – Kierujemy na właściwą stronę –

Szczegóły strony https://tissie.pl: