KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Samozatrudnienie.pl - Program księgowy dla firmy jednoosobowej

Obecnie coraz bardziej popularne staje się samozatrudnienie, czyli prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. W czasie jej prowadzenia jesteśmy zobowiązani odprowadzać podatek na podstawie wybranej wcześniej jednej z czterech form opodatkowania, a do wyboru mamy zasady ogólne, czyli tzw. książkę przychodów i rozchodów, podatek liniowy, ryczałt, oraz karta podatkowa. Niezależnie od tego, którą formę rozliczenia przyjmie nasza firma jednoosobowa, musimy zdecydować, czy osobiście podejmiemy się prowadzić rachunkowość czy też zlecimy to do biuro księgowego.
Rozliczanie firmy jednoosobowej mamy możliwość uprościć jeżeli zdecydujemy się prowadzić ją osobiście wykorzystując program księgowy dla firmy jednoosobowej https://www. samozatrudnienie. pl/, który oferuje Formsoft. Ten cieszący się zaufaniem i dużą popularnością program do prowadzenia firmy jednoosobowej całościowo ułatwia prowadzenie biznesu. Z reguły polega ono na prowadzeniu książki przychodów i rozchodów bądź rozliczaniu w oparciu o ryczałt. Jeśli to zadanie wykona za nas biuro rachunkowe, musimy uświadamiać sobie, że i ono w korzysta z gotowego oprogramowania księgowego. Wskazane jest, aby każda mikro firma rozliczająca się osobiście, posiadała program księgowy dla firmy jednoosobowej taki jak Samozatrudnienie.
Zawiera on najistotniejsze funkcje, to jest możliwość prowadzenia książki przychodów i rozchodów i ryczałtu. A do tego posiada sporo funkcjonalnych modułów jak wyliczenie podatku z możliwością przesłania e-deklaracji do urzędu skarbowego, wyliczenia i przekazania dokumentów do ZUS, kontroli zapłat, tworzenia i przesyłania pliku JPK. Z jego udziałem bez problemu sporządzimy faktury, zanotujemy najważniejsze kontakty i adresy odbiorców usług, rozliczymy koszty samochodu itd. Zaletą jest to, że program Samozatrudnienie posiada wiele udogodnień pozwalających na rozliczanie firmy jednoosobowej i kompleksowe kierowanie biznesem, a jednocześnie cechuje go łatwa obsługa i przejrzystość.
Producent umożliwia przetestować bez opłat taki program księgowy dla firmy jednoosobowej by zobaczyć jak funkcjonuje on w firmie i z jakich modułów i dodatków powinniśmy skorzystać.

Szczegóły strony https://www.samozatrudnienie.pl: