KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Platforma E lerningowa Moodle - Arstech

Moodle oznacza połączoną klasę z naciskiem na nauczanie, a nie na technologię. Moodle łączy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne w klasie w jednej łatwej w obsłudze aplikacji. Używanie programu Moodle zamiast innych platform zarządzania uczeniem oznacza mniej czasu poświęcanego na konfigurację technologii, oraz więcej czasu na nauczanie i uczenie się. Oprócz konfiguracji musisz się jeszcze trochę nauczyć. Funkcje Moodle zostały zaprojektowane tak, aby mieć połączoną klasę z naciskiem na opinie i dyskusję.
Moodle umożliwia zaangażowanie rodziców, dyskusje i współpracę między uczniami i nauczycielami. Nauczyciel może również tworzyć grupy dotyczące różnych tematów i zapraszać wszystkich uczniów lub wybranych uczniów. Ułatwia to tworzenie grup dla zróżnicowania i spersonalizowanego uczenia się. Zachęca również uczniów do większego zaangażowania.
Inne funkcje to narzędzie do adnotacji, dziennik ocen, tworzenie i przypisywanie zadań, portfolio uczniów oraz dodawanie notatek głosowych do pracy ucznia.

Szczegóły strony https://teach24.eu: