KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Wykorzystanie wody deszczowej MPI

Wykorzystanie wody deszczowej jest tematem, który nie można bagatelizować. Rzadko zastanawiamy się co odbywa się z wodą deszczową odprowadzaną z rynien. Jeżeli zastosujemy właściwe metody, możemy efektywnie wykorzystywać deszczówkę w naszych domach. Firma MPI proponuje usługi montażu instalacji do zagospodarowania deszczówki, który umożliwia na ekologiczne oraz wysokowydajne zagospodarowanie alternatywnego źródła wody. Będzie to sposób zarówno ekologiczne, albowiem osłaniamy otoczenie oraz oszczędne, gdyż oszczędzają Państwo na wodzie pitnej.
W naszej ofercie wyszukają również nasi klienci możność stworzenia własnej ekologicznej oczyszczalni ścieków. Przydomowe oczyszczalnie ścieków umożliwią klientom firmy MPI na rozwikłanie problemu braku możliwości podłączenia się do rur kanalizacyjnych. Mimo znacznego formatu projektu inwestycyjnego, dalekosiężne efektu okazują się bardziej dochodowe od standardowych przeznaczeń, dzięki nieznacznemu kosztowi eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków. Naszą misją jest budowa dobrych dla otoczenia, bezpiecznych dla środowiska rozwiązań.
Oferowane przez naszą firmę zbiorniki na deszczówkę, które wykorzystują nasi fachowcy w sprzedawanych przez nas sieciach wodnych i ściekowych, wykonane są z PCV. Wytwarzane tak pojemniki na wodę deszczową cechują się dużą odpornością mimo swojej niedużej wagi. Oferujemy obszerny wachlarz wyglądów jak również rozmiarów - firma MPI zawsze dostarczy odpowiedni dla naszych klientów potrzeb zbiornik na wodę deszczową.
Zbiorniki na wodę deszczową stworzone są z nie wpływających negatywnie na środowisko jak również wypróbowanych przez naszą firmę materiałów. Zapewniamy wysoką wartość proponowanych przez nas produktów. Zbiorniki plastikowe proponowane przez MPI są komponentem użytym w dużej ilości instalacjach central deszczowych wykonanych przez naszych pracowników. W naszej ofercie znajdą też nasi klienci szeroki wybór systemów pompowych.

Szczegóły strony https://mpi.com.pl: