KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Remonty Łódź - usługi remontowe Glazdekor

Firma Glazdekor specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z wykończeniem wnętrz, remontami mieszkań oraz kompleksowym wykończeniem łazienek. Nasza firma działa na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego, obsługując zarówno klientów prywatnych, jak i firmy oraz obiekty użyteczności publicznej, takie jak biura, apteki, sklepy itp.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe remonty mieszkań i budynków, wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych instalacji. Ponadto, zajmujemy się również adaptacją poddaszy w nowo wzniesionych domach. Wszystkie prace są wykonywane solidnie, czysto i, o ile to możliwe, bezpyłowo. Dodatkowo, oferujemy możliwość zakupu i transportu materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, a także wniesienie ich do remontowanego mieszkania. Organizujemy również worki Big-Bag oraz kontenery na gruz i odpady poremontowe.
Każdy remont stanowi dla nas nowe wyzwanie. Przed rozpoczęciem prac dokładnie oceniamy stan mieszkania i precyzyjnie dobieramy techniki oraz materiały, które najlepiej sprawdzą się podczas realizacji zamówienia. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta po zakończeniu remontu, dlatego przed rozpoczęciem prac dokładnie ustalamy standardy i wymagania klienta.

Szczegóły strony https://glazdekor.pl: