KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

W polu umiejętności i prac znajduje się projektowanie ogrodów, sprawdzenie jakości gruntu i jego formowanie, a ponadto różnego rodzaju zajęcia ogrodowe. Nasz zespół to zdolni fachowcy, którzy ciągle sprawdzają tendencje modowe w projektowaniu przestrzeni ogrodowej, jak również mogą pochwalić się wybornymi umiejętnościami a także praktyką zawodową. Projektowanie ogrodów to wymagającym zadaniem, które ma rzeczywisty oddźwięk na postrzeganie całej działki. Przy realizacji naszych prac mamy na względzie zarówno preferencje klientów, tak i unikatowe wymagania terenu i zastaną już architekturę. Skupiamy się na najistotniejszych elementach m. in. na rozkładzie działki na wymagane strefy i nasadzeniu roślinności właściwej dla podłoża, naświetlenia jak również ukształtowania działki.

Kraina Zieleni tworzy ogrody, które poruszają zmysły, zapraszają do odpoczynku a także otaczają budynek swoim fenomenalnym pięknem rozbudzając tylko optymistyczne emocje. Stawiając na subtelność natury nie zapominamy o funkcjonalności, dzięki czemu projektowanie ogrodów przez naszą firmę jest w istocie projektowaniem komfortowej i najwspanialszej przestrzeni.

Wiemy, że projektowanie ogrodów to najważniejszy krok, który powinien znaleźć swoje kompleksowe odniesienie w realnym tworzeniu, dlatego powierzającym nam pracę przedstawiamy kompleksowy zakres usług. W naszej ofercie jest tworzenie od podstaw trawników z rolki lub też z siewu, projektowanie i montowanie systemu nawadniania ogrodu lub usługi glebogryzarką sepatacyjną. Nasze prace rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb naszych zleceniodawców, oraz oceny terenu, gdzie ma być wykonany ogród jak ze snów. Wyśmienite kompetencje jak również sznyt artystyczny to dla firmy elementy, na których wykonujemy projektowanie ogrodów. Finalnie nasze ogrody tworzą idealną całość z przestrzenią architektoniczną, będąc jego przedłużeniem. Perfekcyjne w najdrobniejszym szczególe są dopasowane do oryginalnych wizji korzystających, a co się z tym wiąże podczas projektowania mamy na szczególnym względzie jakiego rodzaju wygląd ma mieć przyszły ogród, a także jak dużo czasu mają Państwo możliwość poświęcić na jego pielęgnację.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego Śląska. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.

Marzysz o ogrodzie, w przestrzeni którego będziesz relaksował się prawie jak w raju? Projektowanie ogrodów Kraina Zieleni z Będzina to firma, która sprawia, że każdy przydomowy teren jest unikatowym i cudownym terenem o niebanalnym wyglądzie. Jesteśmy fanami ogrodnictwa, które w naszym odczuciu jest pracą oczekującą, potrzebującą ideału, fantazji jak również specjalistycznej wiedzy. Każdego dnia robimy projektowanie ogrodów, a w dalszej kolejności sprawnie wprowadzamy je w realizację.

Szczegóły strony kraina-zieleni.pl: