KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Internetowa hurtownia zasłon i firan Dekorium.pl

Hurtownia tkanin dekoracyjnych Dekorium. pl to miejsce, gdzie można znaleźć różnorodne tkaniny, takie jak firany, zasłony, czy tkaniny tapicerskie. Nasza platforma internetowa B2B, dostępna pod adresem www. dekorium. pl, jest dostępna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Aby złożyć zamówienie, konieczne jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej i numeru NIP, jednak nie ma ograniczeń co do rodzaju działalności (PKD). Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm tekstylnych, takich jak sklepy, architekci czy producenci, jak i przedsiębiorstw spoza branży dekoracyjnej, w tym hoteli, restauracji, urzędów czy firm eventowych.
Na naszej stronie, wszystkim klientom zapewniamy dostęp do atrakcyjnych, hurtowych cen tkanin, bez konieczności logowania czy zakładania konta. Warto jednak zauważyć, że sprzedajemy tkaniny hurtowo, oferując je w belkach, a nie na metry. Minimalna ilość to 20 metrów bieżących. W naszym bogatym asortymencie znajduje się około 6000 różnych tkanin i tekstyliów.
Nasza oferta firan obejmuje szeroki wybór, z różnymi wysokościami, gramaturami i wzorami. Dostępne są zarówno klasyczne firany żakardowe, nowoczesne firany gładkie, jak również bardziej wymyślne modele z gipiurą czy haftem. Wśród nich cieszą się popularnością gładkie firany, takie jak markizety, sable, woale czy etaminy. Wzory, takie jak pasy, ozdobne hafty, cekiny czy połysk, również zyskują uznanie klientów.
Druga ważna grupa asortymentowa to tkaniny zasłonowe. Największy wybór wzorów stanowią drukowane tkaniny zasłonowe. Można wybrać z około 1000 wzorów w kwiaty, tropikalne liście, pasy, kraty i inne. Jeśli chodzi o rodzaj tkanin to zdecydowanie obecnie królują welurowe tkaniny zasłonowe. Polecamy tkaniny Riviera, Swing, Velluto, Idea czy Retro. Natomiast z welurowych tkanin szerokich na ok. 300cm dużym zainteresowaniem cieszą się Milas, Velvet, EFE czy Velvi. Dużym atutem welurów jest to że są to tkaniny dekoracyjno-obiciowe. Uszyjemy z nich zasłony, ale także poduszki i obijemy meble.
Zapraszamy na zakupy na naszej stronie w hurtowych cenach.

Szczegóły strony https://dekorium.pl: