KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Wkręty Spax sklep

Spaxcentrum to znany producent wkrętów do drewna. Dziś wkręty SPAX znane są niemal we wszystkich funkcjonalnościach i zaistniały ze wszechstronności. Producent ma niesamowicie bogate doświadczenie, bo działa w branży już od 1823 roku. Wraz z przemianami w przetwórstwie drzewnym i żelaznym SpaxCentrum unowocześniało własne metody i asortyment, wypracowując np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax dzierży tytuł brandowego produktu i jest członkiem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Wkręty kompanii są znane międzynarodowo, co najwyraźniej świadczy o ich jakości i rzetelności.
Produkowane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę nadzorczą i ostatecznie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Firma z własnej woli zgadza się na podwojoną kontrolę wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa, wynikający z używania produktów Spax. Bogate znawstwo pozwala kompanii pomyślnie otwierać się na nowatorskie gałęzie przemysłu i odpowiadać na indywidualne życzenia konsumentów.
Produkty dedykowane są dla wszystkich, zarówno dla zaawansowanych firm, jak i domowych hobbystów, nawet bez przygotowania. Zaawansowane filtry sklepu online pozwolą w kilku kliknięciach znaleźć potrzebny element do drewna lub najbliższy lokal stacjonarny. W ofercie Spax znajdziemy wkręty do posadzek drewnianych, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i dodatki do tarasów. Serwis internetowy usprawnia kupno za pośrednictwem bogatego wykazu wyczerpująco |opisanych produktów. Możliwy jest też kontakt z profesjonalistami, którzy pomogą jak wybrać odpowiedni łącznik w przypadku wątpliwości i odpowiedzą na wszelkie pytania. Klient ma dodatkowo wsparcie w wyborze asortymentu dzięki dostępności bloga SpaxFun, w którym zamieszczane są merytoryczne pomoce w tematyce mocowań do drewna. W sklepie online spaxcentrum. pl dostępne są co jakiś czas zróżnicowane promocje.

Szczegóły strony https://www.spaxcentrum.pl: