KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Producent urządzeń do badania hydrantów Solid-BHP

Producent wysokiej jakości urządzeń do badania hydrantów SOLID-BHP to firma produkcyjna z dużym potencjałem i mocą produkcyjnym dającym możliwość na wytwarzanie do 300 urządzenia do badania hydrantów na dobę, jest jednym z profesjonalnych wiodących producentów i dystrybutorów urządzeń i zestawów do badania hydrantów w Europie. Nasze super urządzenia idealnie sprawdzają się w firmach zajmujących się ochroną pożarową czy konserwacją i przeglądami ppoż a także w firmach wodociągowych.
Wysoka klasa i jakość i klasa urządzeń sprawia że jesteśmy liderem w produkcji urządzeń do badania hydrantów. Nasza szeroka ofertą zestawów i urządzeń do badania hydrantów posiadamy analogowe urządzenia do badania hydrantów, analogowe zestawy do badania hydrantów oraz cyfrowe urządzenia do badania hydrantów typu FLOW TEST FT, a także oprogramowanie komputerowe czy aplikacje na smartfony czy iPhone.
Nasze profesjonalne produkty i urządzenia jako jedyne w Polsce i Europie posiadają wszelkie niezbędne atesty, opinie i ekspertyzy wydane przez Laboratorium Telemetrii Okręgowego Urzędu Miar w Krakowie, Laboratorium instytutu inżynierii cieplnej i procesowej wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH-PIB. Dodatkowo nasze urządzenia do badania hydrantów są zgodne z rekomendacją CNBOP-PIB.

Szczegóły strony https://solid-bhp.pl: