KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Plewa Systemy Kominowe

Praktycznie we wszystkich domach powinien być zainstalowany system grzewczy, który zapewni ciepło No a jeśli konieczny jest system grzewczy, to także odpowiednio dobrany system kominowy, czyli taki, który bez problemu będzie działał. Firma PLEWA zapewnia uniwersalne systemy, odporne na działanie zimna. Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci komfort i bezpieczeństwo przez długi czas.
Takie systemy zajmują mniej miejsca niż tradycyjne kominy. Są one o wiele bardziej zaawansowane i pozwalają na prostsze połączenie elementów.
Zastosowanie sprzedawanych przez nas systemów jest szerokie. Na przykład, w ofercie sklepu PLEWA można znaleźć system, który śmiało można przyłączyć do kominka – przeznaczony jest on do pracy suchej. W naszym asortymencie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Potrafią one działać z kilkoma urządzeniami. Każdy system w naszym sklepie odporny jest nawet na gwałtowne skoki wysokości temperatury. Ponadto, każdy z nich umożliwia bezpieczeństwo użytkowania. Zapewnia nieprzepuszczalność gazu i ognia. Należy również zaznaczyć, że nie jest on podatny na procesy korozji. Dodatkowo znajdziesz u nas systemy, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im pożar sadzy, ponieważ są na to po prostu niepodatne. W związku z tym, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się ciepło w domu.
W skład systemu wchodzą m. in. rury, płyty przykrywające i inne części, które pozwalają na odpowiednie połączenie. Poza systemami kominowymi oferujemy akcesoria na zamówienie, m. in. : nasady kominowe oraz osłony deszczowe. Poszczególne akcesoria spełniają wymogi instytutu Karlsruher Institut für Technologie. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, zadzwoń. Odpowiemy Ci najszybciej, jak się da.

Szczegóły strony https://plewa.net.pl: