KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Olaf hurtownia śrub i nakrętek

Firma OLAF zajmuje się dystrybucją elementów łączących dedykowanych przemysłowi meblarskiemu. Producent funkcjonuje w branży już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala ulepszać metody produkcyjne dla większej odporności artykułów. Zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarny, oferuje pomoc w doborze odpowiednich części oraz fachową pomoc wskazówkową. Specjaliści chętnie przedstawią informacje o wszelkich artykułach, ich zastosowaniu i dadzą odpowiedź na postawione wątpliwości.
Wśród artykułów oferowanych przez firmę OLAF są wkręty, śruby, nakrętki, nity, wiertła, groty, kołki czy kotwy. W bazie znajdują się artykuły do pracy ręcznej i zastosowania domowego, ale również działalności zmechanizowanej, stosowanej przez meblarskie przedsiębiorstwa. Jakość produktów jest ściśle sprawdzana podczas wytwarzania, gdyż to one decydują o wytrzymałości końcowego elementu domowego wyposażenia. Przedsiębiorstwo OLAF gwarantuje tę precyzję i nadal się rozwija. Towar jest wytwarzany na bieżąco i zawsze jest osiągalny w magazynie, co zadowala konsumentów. Każdorazowy artykuł jest obszernie opisany na stronie internetowej.
Opisy obejmują wszelkie typy elementów złącznych, cel, budulec konstrukcji i wszelkie wytyczne techniczne. Portal jest łatwy w obsłudze a artykuły skatalogowane i uporządkowane. Co więcej, grupa OLAF prowadzi poradnik oraz dział najczęściej poruszanych wątków, z których można pozyskać istotne informacje. Serwis olaf. pl usprawnia użytkownikowi kupno także przez umieszczenia tabeli z wskaźnikiem i gabarytami produktów oferowanych. O jakości artykułów najlepiej świadczą partnerzy kompanii OLAF. Współpracuje ze znanymi markami w dziedzinie - Fischer Centrum, Spax Centrum i Mungo. Przez to dostępne jest kupno towarów z tych wymienionych serwisów w jednej wysyłce.

Szczegóły strony https://www.olaf.pl: