KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Sklep internetowy duopower. pl oferuje artykuły marki Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzypaństwowy producent wysokojakościowych systemów mocowań o niemieckiej rzetelności. Kompania jest jedną z najmocniej znanych, a jej towary należą do najczęściej wybieranych zamocowań używanych w budownictwie i reperowaniu. Zakres aktywności przedsiębiorstwa obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i automobilną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i usytuowanie na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terenie znajdują się hale produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może poszczycić się kreatywnością w domenie metod technicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są trafnym wynalazkiem w dziedzinie inżynierii.
Produkty Fisher odznaczają się szczególną siłą i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna rewolucja firmy Fisher. Artykuł z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do luki i nie obraca się po obsadzeniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo funkcji, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym plusem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty stacjonarne, poza wydajnymi produktami, oferują również fachową pomoc wprawionych specjalistów w wyborze rodzajów zamocowań. Sklep w sieci duopower. pl natomiast ułatwia dowolne i zrozumiałe wyszukiwanie towaru spomiędzy uszeregowanych kategorii. Fisher zamieszcza tam również opłacalne obniżki cenowe.

Szczegóły strony https://duopower.pl: