KATALOG STRON ISTNIEJE OD 2005 ROKU      PR 5       BL 3990K +      CF 43      TF 38

FIStech systemy mocowań

Posiadamy w swoim asortymencie szeroką gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer sprzedawane są przez sprzedawców dysponujących szeroką wiedzą oraz spore doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci znajdą u nas opierając się o ich indywidualne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę handlową oraz asortymentową.
W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Nasi sprzedawcy pomogą Ci w doborze odpowiednich mocowań dla Twoich potrzeb. Nie licząc systemów mocowań posiadamy też w sprzedaży akcesoria takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia oraz wkręty
Produkowane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną procedurę kontrolną i finalnie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwójną weryfikację jakości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa, płynący z użytkowania produktów Spax. Bogate doświadczenie umożliwia firmie sukcesywnie otwierać się na nowe dziedziny fabrykacji i zaspokajać indywidualne potrzeby klientów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl: